Питання мобілізації під особливим контролем голови Голопристанської РДА

03.03.2015 11:23:00
Питання мобілізації під особливим контролем голови Голопристанської РДА

02 березня 2015 року з ініціативи голови Голопристанської районної державної адміністрації Олександра Богуненка, за участю прокурора районної прокуратури Сергія Бережного, районного військового комісара Сергія Долбні та начальника районного відділу управління МВС України в Херсонській області Руслана Русаля відбулася нарада щодо стану проведення четвертої хвилі мобілізації на території Голопристанського району.

В ході зустрічі присутні обговорили підсумки І етапу четвертої хвилі мобілізації.

Зокрема було визначено недоліки в роботі та намічено шляхи оптимізації процесу.

Районний військовий комісар зазначив, що найсуттєвішою проблемою є те, що не всі військовозобов’язані, яким належить вручити повістки для проходження медичного огляду, свідомо ставляться до свого громадянського обов’язку.

Навіть не дивлячись на те, що до процесу були долучені дільничні інспектори міліції, план з виконання призову був виконаний лише на 30 відсотків від запланованого.

Олександр Богуненко зазначив, що в рамках другого етапу, який почнеться 02 березня і триватиме до 31 березня цього року, показники з виконання плану необхідно значно підвищити.

Голова районної державної адміністрації також зосередив увагу присутніх на необхідності більш тісної співпраці з головами сільських рад, адже саме вони безпосередньо відповідають за організацію оповіщення військовозобов’язаних на місцях.

Корисні посилання