Питання пільгових перевезень ОДА тримає на контролі

11.07.2016 14:01:14
Питання пільгових перевезень ОДА тримає на контролі

На виконання розпорядження голови облдержадміністрації від 01 квітня 2016 року № 232 в місцевих бюджетах передбачено 6,7 млн грн на компенсаційні виплати за перевезення пільгових категорій громадян автомобільним транспортом. Про це сьогодні доповів Ігор Криволап, начальник управління транспорту, дорожньої інфраструктури та зв’язку ОДА під час селекторної наради з головами райдержадміністрацій та міськвиконкомів міст обласного значення.
«На сьогодні договори з автоперевізниками на відшкодування витрат за пільгові перевезення укладені в Нововоронцовському, Цюрупинському та Чаплинському районах», – зазначив Ігор Криволап.
Новотроїцький, Скадовський, Великоолександрівський, Верхньорогачинський, Високопільський, Генічеський, Горностаївський та Бериславський райони мають передбачити кошти у районих бюджетах на пільгові перевезення.
Облдержадміністрація рекомендувала Херсонській міській раді укласти договори безпосередньо з автоперевізниками на пільгові перевезення пасажирів м.Херсона у Білозерський, Голопристанський та Олешківський райони. На пільгові перевезення мешканців міста було виділено 520,7 тис грн.

Корисні посилання