Питання погашення заборгованості по заробітній платі та легалізації її виплати обговорили у Каланчацькому районі

18.08.2016 10:07:13
Питання погашення заборгованості по заробітній платі та легалізації її виплати обговорили у Каланчацькому районі

Завдяки активній позиції та діяльності місцевої влади в Каланчацькому районі постійно проводиться робота, спрямована на становлення та розвиток цивілізованого ринку праці, вживаються заходи щодо легалізації заробітної плати та її виведення з «тіні».

Дані питання перебувають на постійному контролі керівництва районної державної адміністрації. Активно працює в цьому напрямку і районна комісія з питань легалізації зарплати, чергове засідання якої відбулося під головуванням голови районної державної адміністрації Ганни Загорулько 16 серпня 2016 року.

До участі у заході було запрошено керівників підприємств, найманим працівникам яких було нараховано та виплачено заробітну плату нижче мінімального законодавчо встановленого розміру.

Відповідно до порядку денного під час засідання було розглянуто:

  1. Інформацію підприємств, які виплачують працівникам заробітну плату в розмірах, нижче встановленого законодавством мінімуму. Щодо легалізації трудових відносин та заробітної плати.
  2. Про роботу, проведену на виконання п. 32 Заходів щодо наповнення місцевих бюджетів району у 2016 році, а саме: поновлення аналітичної системи (технологічні карти), що дає можливість підвищити ефективність контролю за використанням земель сільськогосподарського призначення та трудових ресурсів, збільшити надходження податків до місцевих бюджетів району.
  3. Про стан погашення заборгованості до Пенсійного фонду України з відшкодування фактичних витрат на виплату та доставку пенсій, призначених на пільгових умовах.

З аналізом по кожному запрошеному на засідання комісії виступила заступник начальника Каланчацького відділу Скадовського об’єднаного УПФУ Херсонської області Тетяна Сокол. Присутні керівники надали пояснення щодо причин виплати заробітної плати найманим працівникам у розмірі менше мінімального, розповіли про вжиті заходи щодо її підвищення.

Було заслухано інформації начальника районного центру зайнятості Арабаджі Г.Г., заступника начальника, начальника Чаплинського відділення Скадовської ОДПІ Добрянської О.А., начальника відділу персоніфікованого обліку пільгових категорій громадян управління соціального захисту населення Нікітюк В.Ф., начальника відділу агропромислового розвитку районної державної адміністрації Бойко І.О., начальника Каланчацької районної лікарні ветеринарної медицини Лехкодера М.Г.

За підсумками роботи комісії прийнято рішення, спрямовані на удосконалення роботи у визначених напрямках, надано ряд оперативних доручень

Корисні посилання