Плануємо щасливе життя

15.05.2015 07:26:25
Плануємо щасливе життя

  

 

15 травня 2015 року в актовій залі Скадовської районної державної адміністрації в рамках проведення Тижня репродуктивного здоров’я відбулось засідання за «круглим столом» на тему: «Плануємо щасливе життя». У засіданні взяли участь працівники Скадовського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, медичні працівники, психологи та заступники директорів шкіл району з виховної роботи.

До учасників зустрічі звернувся перший заступник голови районної державної адміністрації Анатолій Розумний, який зазначив, що збереження здоров’я в молодому віці є важливим для планування родини. Також необхідно пам’ятати, що для підлітка, який закінчує навчальний заклад та готується до дорослого життя, повноцінна родина є найбільш важливою.

Волонтер Скадовського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, керівник інформаційно-ресурсного центру по профілактиці захворювань – Валерій Грець, розповів про проблеми ВІЛ-інфікованих, хворих на туберкульоз та закликав до співпраці по здобутті знань і кваліфікації тренерів з репродуктивного здоров’я.

Лікар-гінеколог Заєць Людмила розповіла про проблеми, які виникають у молодих людей, що ведуть активне раннє статеве життя. Адже одним з основних факторів розладу репродуктивного здоров’я населення вважаються інфекційні хвороби, які в підлітковому та дорослому віці нерідко стають причиною безпліддя, невиношуваності вагітності, онкогінекологічної патології, а також внутріутробного інфікування плоду з можливими тяжкими наслідками і навіть вадами розвитку.

В рамках програми учасники заходу отримали інформаційні буклети та мали можливість поставити запитання та отримати індивідуальну консультацію від фахівців з тих питань, які їх хвилюють.

Корисні посилання