За підсумками аграрного 2013 року Високопільський район визнали кращим в області

20.11.2013 23:30:00

За підсумками проведеного аграрного року спільним рішенням колегії Департаменту агропромислового розвитку обласної державної адміністрації та Херсонської обласної профспілкової організації працівників агропромислового комплексу Високопільський район визнано кращим в області та вручено диплом за І місце

За підсумками проведеного аграрного року спільним рішенням колегії Департаменту агропромислового розвитку обласної державної адміністрації та Херсонської обласної профспілкової організації працівників агропромислового комплексу Високопільський район визнано кращим в області та вручено диплом за І місце.
14 листопада у Високопільському районному будинку культури проведено урочисті заходи з нагоди відзначення Дня працівників сільського господарства, в яких взяли участь керівництво району, керівники і працівники сільськогосподарських та фермерських господарств, ветерани сільськогосподарського виробництва, представники трудових колективів підприємств, установ, організацій та служб району. Привітали аграріїв району голова районної державної адміністрації Віталій Кучерук та голова районної ради Любов Куцевол.
Завдяки високій організованості, мудрості, багаторічному досвіду працівники сільського господарства Високопільського району успішно провели у цьому році комплекс польових робіт. Кращих результатів у збиранні ранніх зернових серед господарств району досягли: ДП «Шестірня Агро», ПСП «Високопільське», ПП «Іванівське», ОФГ «Тетяна», АФГ «Ольвія». Традиційно, керівники району вручили Почесні грамоти та подяки районної державної адміністрації кращим працівникам сільського господарства.
Вітаючи присутніх у залі ветеранів сільського господарства, трудівників полів начальник управління агропромислового розвитку районної державної адміністрації Юрій Клипка зазначив, що саме завдяки їх відданій наполегливій роботі на благо розвитку Високопільщини, професіоналізму вони можуть пишатися нинішніми здобутками.
Після урочистої частини, за погодженням керівництва Високопільського та Великоолександрівського районів, працівники та аматори Великооолександрівського районного Будинку культури подарували святкову концертну програму.

Корисні посилання