Почесний громадянин Нижньосірогозького району

10.05.2018 12:40:49
Почесний громадянин Нижньосірогозького району

 

Сьогодні, 9 травня,на мітингі з нагоди Дня пам’яті та примирення, а також 73-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні голова районної державної адміністрації Павлов Павло Семенович та голова районної ради Яців Іван Григорович вручили нагороду, яка засвідчує присвоєння звання «Почесний громадянин Нижньосірогозького району» Рощепко Катерині Василівні – заслуженому працівнику освіти України. Ім’я Катерини Василівни внесено до бібліографичного енциклопедичного словника «Жінки України».

За час своєї трудової діяльності завдяки наполегливості та правильно організованій роботі в селі Нижні Торгаї була побудована нова школа; облаштовані стрілецькі тири та кімнати для зберігання зброї. Щороку навчальні кабінети поповнювалися навчально-методичними матеріалами, проводилася робота щодо зміцнення матеріально-технічної бази навчальних закладів. За цей період добудовано новий корпус для навчання і виховання учнів початкових класів, їдальня, спортивний зал, облаштовані спальні для дітей Нижньосірогозькохсередньох школи, введено в експлуатацію Сірогозьку та Комсомольську середні школи, братську початкову школу, добудовані класні кімнати в Новопетрівській, Анатолівській середніх школах.

За значні особисті досягнення в реалізації державної політики в галузі національної освіти, навчання і виховання підростаючого покоління, за багаторічну сумлінну працю, особистий внесок у підготовку висококваліфікованих спеціалістів та педагогічних кадрів, плідну науково-педагогічну діяльність, упровадження сучасних методів навчання і виховання молоді була нагороджена Подякою районного відділу освіти (1976 рік), грамотою Президії Верховної Ради України (указ № 30153 від 05 листопада 1985 року), медаллю «Ветеран праці» (1988 рік); має почесне звання Відмінник народної освіти України (1984 рік) та Заслужений працівник освіти Украни (указ Президії Верховної Ради України № 610/92 від 19 грудня 1992 року).

Голова районної державної адміністрації Павлов Павло Семенович подякував Катерині Василівни за сумлінну працю у сфері освіти,  за чесність і принциповість, за професійність і людську мудрість.

Катерина Василівна також подякувала педагогам, депутатам усіх рівнів, сільським та селищним головам, працівникам районного відділу освіти. Всім тим, з ким вона працювала і хто її підтримував у період з 70-х по 90-і роки.

Корисні посилання