Почесне звання «Мати-героїня» присвоєно ще одній жительці Сірогозького краю

21.01.2014 17:32:00

16 січня 2014 року в залі засідань районної держаної адміністрації Валентині Тарасюк, мешканці села Комсомольське Нижньосірогозького району, яка народила та виховала п’ятьох дітей, було вручено посвідчення до почесного звання України «Мати-героїня» та нагрудний знак

«Мати-героїня» — державна нагорода та почесне звання України, що надається Президентом України жінкам, які народили та виховали до восьмирічного віку п’ятьох і більше дітей, у тому числі дітей, усиновлених у встановленому законодавством порядку. Присвоюючи це високе звання, держава враховує вагомий особистий внесок кожної з цих жінок у виховання дітей у сім’ї, створення сприятливих умов для здобуття дітьми освіти, розвитку їхніх творчих здібностей, формування високих духовних і моральних якостей.
Відповідно до Указу Президента України від 30 листопада 2013 р. N 656/2013 за материнську самовідданість та зразкове виховання дітей, 16 січня 2014 року в залі засідань районної держаної адміністрації Валентині Тарасюк, мешканці села Комсомольське Нижньосірогозького району, яка народила та виховала п’ятьох дітей, було вручено посвідчення до почесного звання України «Мати-героїня» та нагрудний знак. Посвідчення і нагрудний знаки «Матері-героїні» вручили голова районної державної адміністрації Олександр Шилкін та народний депутат Херсонської обласної ради Сергій Сорокунський.

Корисні посилання