Податківці Херсона діляться досвідом із майбутньою зміною

31.01.2017 11:32:25
Податківці Херсона діляться досвідом із майбутньою зміною

Багато років поспіль Херсонська об’єднана державна податкова інспекція є фундаментом отримання практичних навичок студентами. У цьому році, впродовж лютого, практичного досвіду в стінах міської податкової інспекції набуватимуть 30 студентів Херсонського національного технічного університету і 3 - Університету Державної фіскальної служби України. Всі практиканти навчаються за фахом економічного спрямування.

У такий співпраці зацікавлені і органи фіскальної служби, і вищі навчальні заклади: фіскальна служба допомагає молоді у здобутті досвіду, а вони, відповідно, набувають професійних навичок під наставництвом досвідчених фахівців і проходять соціально-психологічну адаптацію в колективі інспекції. Студенти, які успішно пройдуть практику, матимуть змогу працевлаштуватися до органів фіскальної служби вже практично підготовленими спеціалістами, що дозволить відразу досягти високої продуктивності праці.

До слова, лише за останні 3 роки в Херсонській об’єднаній державній податковій інспекції виробничу та переддипломну практику пройшли більше 100 майбутніх податківців і фінансистів. Багато із них пройшли конкурсний відбір і наразі працюють в лавах органів фіскальної служби.

Корисні посилання