Податківці проводять профорієнтаційні зустрічі з ліцеїстами

29.10.2019 16:08:56
Податківці проводять профорієнтаційні зустрічі з ліцеїстами

Днями провідні спеціалісти Головного управління ДПС у  Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі провели серію інформаційно - просвітницьких лекцій за напрямки діяльності податкової служби з ліцеїстами Херсонського ліцею Херсонської обласної ради.

У навчальному закладі навчаються обдаровані діти з різних районів Херсонщини, які у майбутньому стануть рушійною силою змін у нашому суспільстві. Тому надзвичайно важливо проводити профорієнтаційні заходи з молоддю, запрошуючи їх обрати перспективну кар’єру державного службовця - податківця. Долучилися до розмову учні 11-х класів, які навчаються за суспільно-гуманітарним та технологічним напрямками. У форматі відкритого діалогу з майбутніми абітурієнтами поговорили про державну службу та подальшу можливість працевлаштування в різних структурних підрозділах податкової служби області.

Дружні діалоги державних службовців та школярів демонструють майбутнім студентам, що податкова служба відкрита для нових обдарованих працівників та прагне залучати молоде покоління до втілення новацій та змін  у службі. Наголосимо, що кваліфіковані фахівці - це основа розвитку життя в країні, тому Головне управління ДПС у  Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі завжди відкрите для співпраці з молодими освіченими спеціалістами.

За інформацією прес-служби Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м.СевастополіКорисні посилання