Покращення транспортного сполучення

31.07.2020 11:56:57
Покращення транспортного сполучення

Відкриття автостанції на КПВВ «Чонгар»

Щоденно КПВВ «Чонгар» в середньому перетинає 1,6 – 1,8 тисяч осіб, які є потенційними пасажирами автомобільного транспорту загального користування.

У зв’язку з тим, що на сьогодні не функціонує автостанція, де пасажири могли б отримати належну інформацію щодо автобусного сполучення, заздалегідь придбати квитки у зворотному напрямку, мати можливість очікування рейсу у комфортних умовах, вони вимушені користуватися послугами приватних перевізників та таксі.

Обласною державною адміністрацією надано до Міністерства інфраструктури України пропозиції щодо «дорожньої карти» по введенню в експлуатацію автостанції на КПВВ «Чонгар».

Також обласна державна адміністрація ініціювала перед Міністерством інфраструктури України питання відкриття нових міжобласних автобусних маршрутів, а саме:

- КПВВ «Чонгар» - Київ (автовокзал, аеропорт «Бориспіль»);

- КПВВ «Чонгар» - Одеса (автовокзал, аеропорт);

- КПВВ «Чонгар» - Івано-Франківськ ч/з Львів (автовокзал).

З метою ефективної взаємодії з Міністерством інфраструктури України, спрямованої на покращення транспортного сполучення з/до КПВВ «Чонгар», Департамент інфраструктури обласної державної адміністрації звернувся до автоперевізників області з пропозицією опрацювання можливих розкладів та схем руху вказаних міжобласних автобусних маршрутів.

Корисні посилання