«Портфелик-2016»: з новенькими ранцями до школи!

26.08.2016 15:48:11
«Портфелик-2016»: з новенькими ранцями до школи!

Незабаром пролунає перший дзвоник і розпочнеться новий навчальний рік, тож в повному розпалі «гаряча пора» для батьків, щоб зібрати своїх дітей до школи і забезпечити необхідним канцелярським приладдям.

У Дніпровському районі традиційно, напередодні першого вересня, збирають до школи дітей – сиріт, дітей, що залишилися без батьківського піклування, опинились в складних життєвих обставинах. Соціальний проект з забезпечення новими ранцями та канцелярським приладдям дітей, що опинились в складних життєвих обставинах, реалізується у рамках виконання цільової міської програми на 2016-2020 рр. «Діти Херсона». За сприяння керівництва Дніпровського району, служби у справах дітей школярі отримують новенькі портфелики з усім необхідним для доброго навчання приладдям.

Сьогодні, 26 серпня 2016 року, перші щасливчики вже отримали свої новенькі портфелики, завітав у гості до служби у справах дітей Дніпровської районної у м. Херсоні ради. Голова районної ради Владислав Кондратов привітав дітлахів з початком нового навчального року та вручив новенькі ранці, прикрашені зображенням героїв улюблених мультфільмів та спортивних кумирів, – щоб вчитися було приємніше та веселіше! Новим власникам  все сподобалось, про що свідчили їх веселий настрій та щирі посмішки, тож , сподіваємось, попереду наполегливе навчання , цікаві знання і позитивні емоції!

Корисні посилання