Послуги податківців користуються неабияким попитом

31.05.2016 09:24:34
Послуги податківців користуються неабияким попитом

За січень-квітень 2016 року фахівці Центру обслуговування платників Херсонської ОДПІ надали платникам податків понад 91 тисячу різноманітних послуг, в тому числі 10780 адміністративних і 80640 – інформаційних.

Традиційно однією із найбільш затребуваних адміністративних послуг залишається видача реєстраційного номера облікової картки платника податків (ідентифікаційний код). За вказаний період громадянам видано 4203 таких номери. Також затребуваними послугами залишаються реєстрація книг обліку розрахункових операцій, реєстрація розрахункових книжок та касових апаратів – 1006 звернень, видача документів про взяття на облік платників податків – 560, звернень, надання витягу з реєстру платників єдиного податку – 977 звернень.

В Центрі обслуговування кожен відвідувач має можливість отримати крім адміністративних послуг також консультативні та інформаційні послуги щодо справляння податків і зборів, застосування системи оподаткування, адміністрування єдиного соціального внеску, користування електронними сервісами Державної фіскальної служби.

З повним переліком адміністративних послуг, які надаються ДФС України та її територіальними органами, можна ознайомитись на суб-сайті ГУ ДФС у Херсонській області, а також у приміщенні Центру обслуговування Херсонської ОДПІ за адресою: м. Херсон, вул. І. Кулика, 143а.

Корисні посилання