Посол КНР в Україні відзначив співпрацю з Херсонською облдержадміністрацією

16.10.2020 13:32:43
Посол КНР в Україні відзначив співпрацю з Херсонською облдержадміністрацією

Надзвичайний і Повноважний Посол Китайської Народної Республіки в Україні висловив вдячність очільнику області Юрію Гусєву за налагодження співпраці Херсонщини та Китаю в торгово-економічній та гуманітарній сферах.

Вагомим кроком розвитку відносин між регіонами стало підписання меморандуму між Херсонщиною та китайською провінцією Шаньдун. Документ передбачає програму обміну студентами між Херсонським державним аграрним університетом та Qingdao Agricultural University (Аграрний університет Ціндао).

Нагадаємо, що в боротьбі з поширенням коронавірусу провідні лікарі китайської провінції Шаньдун під час телемосту поділилися досвідом з херсонськими медиками, а згодом наша область отримала декілька партій захисних масок від китайської сторони.

Також на Херсонщині реалізується ще один важливий проєкт в рамках співпраці з КНР, а саме будівництво вітропарку потужністю 250 МВт у Чаплинському районі. Його спорудженням займається китайська енергетична компанія “China Power”, яка, крім того, забезпечить ремонт дорожньої інфраструктури на території району.Корисні посилання