Потенціал Херсонщини презентували на форумі регіонів України та Білорусі

03.10.2019 15:37:22
Потенціал Херсонщини презентували на форумі регіонів України та Білорусі

Сьогодні, 03 жовтня, делегація Херсонщини відвідала «Другий форум регіонів України та Республіки Білорусь» у місті Житомир.

Під час круглого столу з питань покращення судноплавства на річках Дніпро і Прип’ять голова облдержадміністраціїї Юрій Гусєв презентував інвестиційний потенціал Херсонщини та проекти розвитку морських портів.

Очільник області зазначив, що перетворення Херсонщини на транспортний хаб України є важливим пріоритетом обласної державної адміністрації.

В області є два морських порти, які працюють та мають великий потенціал для розвитку - Херсонський та Скадовський морські порти.

Виробничі потужності Херсонського морського торговельного порту складають до 4,5 мільйони тонн вантажів на рік. Скадовський порт у 2017 році прийняв до 8,4 тисяч тонн - при тому, що у 2012 році вантажообіг порту становив 180,8 тисяч тонн.

Також, потенціал річки Дніпро дозволяє відновити  водну магістраль Е-40 та налагодити перевезення вантажів по річці Дніпро та морям.

Все це сприятиме налагодженню торгових зв'язків з іншими країнами, дозволить експортувати продукцію та об'єднає товарні потоки з країн Балтії, Скандинавією та країнами Азії.

 

#Херсонщинарозвивається

#LeadKhersonRegionКорисні посилання