Повідомлення Херсонського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України 

03.02.2017 10:45:09

Херсонським обласним територіальним відділенням Антимонопольного комітету України (далі – Відділення) проводиться дослідження щодо встановлення (зміни) тарифів на перевезення пасажирів автомобільним транспортом загального користування на приміських та міжміських внутрішньообласних автобусних маршрутах.

У зв’язку з резонансом у засобах масової інформації та надходженням до органу Антимонопольного комітету України численних звернень громадян щодо підвищення тарифів на перевезення пасажирів автомобільним транспортом загального користування на приміських та міжміських внутрішньообласних автобусних маршрутах, за дорученням Антимонопольного комітету України Відділенням проводиться дослідження даної ситуації.

Зокрема досліджуються такі питання:

  1. Наявність визначення органами влади під час організації та проведення конкурсу з перевезення пасажирів такої істотної умови конкурсу, як вартість перевезення на відповідному маршруті.
  2. Чи враховується організатором перевезень під час визначення переможця конкурсу на автобусному маршруті загального користування така істотна умова, як вартість перевезення, яку автомобільний перевізник пропонує організатору під час проведення конкурсу.
  3. Наявність в договорах, які укладаються між організатором перевезень та переможцем конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті такої істотної умови, як вартість перевезення пасажирів, а також порядок зміни цієї вартості перевезення пасажирів.

Метою проведення зазначеного дослідження є забезпечення контролю за дотриманням законодавства про захист економічної конкуренції як перевізниками пасажирів автомобільним транспортом так і органами влади та місцевого самоврядування.

ХЕРСОНСЬКЕ ОБЛАСНЕ ВІДДІЛЕННЯ Антимонопольного комітету України

м. Херсон 73000, пр. Ушакова, 47

тел./факс: 31-60-29, 49-82-01

 e-mail: [email protected]

Корисні посилання