Розпочато розгляд справи за наявністю ознак порушення законодавства про захист економічної конкуренції в діях ТОВ «АВІА КОНСАЛТ» (м. Київ)

26.01.2019 20:53:16

Херсонським обласним територіальним відділенням Антимонопольного комітету України (надалі - Відділення) розглядається звернення Відділу по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю УСБУ у Херсонській області щодо можливих порушень законодавства про захист економічної конкуренції під час проведення Департаментом будівництва та розвитку інфраструктури Херсонської обласної адміністрації із закупівлі послуг з встановлення світосигнальної системи BBI-I на аеродромі аеропорту Херсон.

У зв’язку з цим, на адресу учасника процедури закупівлі ТОВ «АВІА КОНСАЛТ» було направлено вимогу про надання інформації.

У зв’язку з неподанням у встановлені головою Відділення строки запитуваної інформації, адміністративною колегією Відділення 23 січня  цього року розпочато розгляд справи за наявністю в діях ТОВ «АВІА КОНСАЛТ» ознак порушення законодавства про захист економічної конкуренції, у вигляді неподання інформації територіальному відділенню Антимонопольного комітету у встановлені головою територіального відділення строки.

ХЕРСОНСЬКЕ ОБЛАСНЕ ВІДДІЛЕННЯ Антимонопольного комітету України

м. Херсон 73000, пр. Ушакова, 47

тел./факс: 31-60-29, 49-82-01

 e-mail: [email protected]

Корисні посилання