Повідомлення ХОТВ АМКУ

30.09.2016 16:21:42

ПОВІДОМЛЕННЯ 

ХЕРСОНСЬКОГО ОБЛАСНОГО ТЕРИТОРІАЛЬНОГО ВІДДІЛЕННЯ АНТИМОНОПОЛЬНОГО КОМІТЕТУ УКРАЇНИ (АМКУ)

Дії КП «Світоч» та виконавчого комітету Наддніпрянської селищної ради  визнано порушеннями законодавства про захист економічної конкуренції

За результатами розгляду заяви жителя селища Жовтневе м. Херсона Відділенням розглянуто справу щодо порушення Комунальним підприємством «Світоч» Наддніпрянської селищної ради м. Херсона (надалі – КП «Світоч») та  виконавчим комітетом Наддніпрянської селищної ради законодавства про захист економічної конкуренції.

Рішенням адміністративної колегії Відділення  дії КП «Світоч», які полягали у розрахунку та подані на встановлення органу місцевого самоврядування економічно необґрунтованих витрат на надання послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій за рахунок включення податку на додану вартість всупереч  вимогам діючих нормативно-правових актів України, визнано порушенням законодавства про захист економічної конкуренції, у вигляді зловживання монопольним становищем на ринку.

За вказане порушення законодавства про захист економічної конкуренції на КП «Світоч» накладено штраф.

Цим же рішенням дії виконавчого комітету Наддніпрянської селищної ради, які полягають у прийняті рішення від 25.11.2014 № 50 «Про встановлення тарифу з утримання будинків і споруд та прибудинкової території для населення по кожному будинку окремо, що надає КП «Світоч», яким встановлено тариф на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій всупереч вимогам чинного законодавства України, визнано порушенням законодавства про захист економічної конкуренції, у вигляді створення умов для вчинення порушення законодавства про захист економічної конкуренції КП «Світоч».

Виконавчий комітет Наддніпрянської селищної ради  зобов’язано у місячний строк встановити КП «Світоч» тариф на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкової території на економічно-обґрунтованому рівні.

Херсонське обласне територіальне відділення

 Антимонопольного комітету України

м. Херсон 73000, пр. Ушакова, 47

тел./факс: 49-82-01, 31-60-29

 e-mail: [email protected]

Корисні посилання