Працівників Бериславської міськради вчили користуватися системою електронного документообігу АСКОД

13.10.2021 13:34:21
Працівників Бериславської міськради вчили користуватися системою електронного документообігу АСКОД

Фахівчині управління з питань діловодства та доступу до публічної інформації, а також відділу контролю апарату обласної державної адміністрації на прохання виконавчого комітету Бериславської міської ради провели 13 жовтня цього року тренінг для його працівників з питань запровадження роботи з електронними документами та користування системою електронного документообігу АСКОД.

Завзятість та цікавість, з якими працівники виконавчого комітету ознайомлювалися з новою системою документообігу та її технологічними процесами і застосовували на практиці алгоритми опрацювання електронних документів, надає надію, що найближчим часом ще один орган влади в області  відчує на практиці беззаперечні переваги електронної форми роботи з документами.

Динамічний темп сьогодення вимагає від органів влади всіх рівнів активного використання сучасних інформаційно-комунікативних технологій, серед яких – запровадження електронного документообігу.

Вважаємо, що оволодіння провідними формами роботи з документами та їх активне використання у діяльності має стати одним з пріоритетів для інших громад Херсонської області.Корисні посилання