Працівники Департаменту житлово-комунального господарства та паливно-енергетичного комплексу облдержадміністрації відзначили професійне свято – День державної служби

23.06.2018 11:52:30
Працівники Департаменту житлово-комунального господарства та паливно-енергетичного комплексу облдержадміністрації відзначили професійне свято – День державної служби

23 червня працівники Департаменту житлово-комунального господарства та паливно-енергетичного комплексу облдержадміністрації, як і всі державні службовці України, відзначили професійне свято – День державної служби. Зокрема цьогоріч відзначається 100-річчя державної служби в Україні.

Святковий концерт з цієї нагоди відбувся в Херсонському обласному академічному музично-драматичному театрі ім. М. Куліша, на який і зібралися державні службовці Херсонської області.

З нагоди свята, за високий професіоналізм та сумлінну працю, а також вагомий особистий внесок працівники Департаменту відзначені почесними грамотами та подякою.

Почесну грамоту Кабінету Міністрів України отримав Рассолов Віктор Олексійович – виконуючий обов’язки директора Департаменту житлово-комунального господарства та паливно-енергетичного комплексу облдержадміністрації.

Почесною грамотою голови обласної державної адміністрації нагороджено Димченко Наталю Вікторівну - заступника начальника управління Департаменту житлово-комунального господарства та паливно-енергетичного комплексу облдержадміністрації.

А також подяку голови обласної державної адміністрації оголошено Савіних Олександру Сергійовичу - головному спеціалісту Департаменту житлово-комунального господарства та паливно-енергетичного комплексу облдержадміністрації.

 

Корисні посилання