Працює комісія ТЕБ та НС Дніпровського району

30.10.2018 14:47:59
Працює комісія ТЕБ та НС Дніпровського району

29 жовтня у виконкомі Дніпровської районної у м. Херсоні ради відбулося планове засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій за присутності фахівців з питань цивільного захисту суб’єктів господарювання району. Спільно обговорено низку нагальних питань:

 1. Про підготовку до осіньо-зимового періоду 2018/2019 років.
 2. Стан протипожежного водопостачання об'єктів та населених пунктів Дніпровського району м.Херсона.
 3. Про попередження виникнення пожеж в осінньо-зимовий період у житловому секторі та на суб’єктах господарювання. Проведення місячника пожежної безпеки в житлі.
 4. Про стан готовності до використання за призначенням захисних споруд цивільного захисту на території Дніпровського району  м. Херсона.
 5. Про стан протипожежного захисту будинків підвищеної поверховості на території Дніпровського району м. Херсона.
 6. Про заборону перекриття міждворових проїздів житлових будинків Дніпровського  району м. Херсона ( позачергово).
 7.  Стан готовності сил та засобів об’єктових, територіальних спеціалізованих служб, формувань цивільного захисту Дніпровського району м. Херсона, мобільних оперативних груп підприємств, установ, організацій району з реагування на надзвичайні ситуації осінньо – зимового періоду 2018/2019 року.
 8. 8. Про заходи забезпечення готовності підприємств, установ, організацій району до виконання мобілізаційних завдань.

З метою забезпечення належної підготовки до осінньо-зимового періоду 2018/19 року та реагування на події і надзвичайні ситуації, заступник голови районної ради з питань діяльності виконавчих органів ради Сергій Ярощук звернув увагу учасників наради на обов’язкове виконання заходів приведення  закладів освіти, охорони здоров'я, відпочинку, підприємств,установ,організацій району до належного протипожежного стану.

Виконавчим комітетом рекомендовано скласти розрахунок додаткових сил і засобів служб цивільного захисту, які можуть бути задіяні до реагування на випадок погіршення погодних умов у зимовий період 2018 – 2019 років, уточнити склад сил і засобів аварійно-рятувальних підрозділів на об’єктах житлово-комунального господарства, транспорту, паливно-енергетичного комплексу, зв’язку, інших об’єктах і визначити їх готовність до дій в умовах осінньо-зимового періоду.

Головний спеціаліст з питань цивільного захисту сектору з питань цивільного захисту виконавчого комітету Юлія Лесків зосередила увагу присутніх на необхідності забезпечення контролю за плануванням, підготовкою і проведенням заходів з обліку, зберігання та утримання у готовності до використання захисних споруд цивільного захисту району.

Начальник 10 ДПРЧ Головного управління ДСНС України у  Херсонській області Алєксєєнко А.А. рекомендував:

 • продовжити та посилити роз’яснювальну роботу серед населення щодо дотримання вимог пожежної безпеки осінньо-зимового періоду  в приватному житловому секторі та на об’єктах з масовим перебуванням людей;
 • провести інструктажі з робітниками та службовцями з питань дотримання правил пожежної безпеки на виробництві та у побуті. Категорично заборонити захаращення шляхів евакуації будь-якими матеріалами чи предметами;
 • керівникам об'єктів відпочинку, дитячих дошкільних установ, навчальних, лікувальних, культурно-просвітніх і видовищних закладів, готелів та інших об'єктів з масовим перебуванням людей практично відпрацювати з обслуговуючим персоналом дії за планами евакуації людей на випадок виникнення пожежі.

За інформацією прес-служби виконавчого комітету Дніпровської районної у м. Херсоні ради

Корисні посилання