Практичні поради опікунам і піклувальникам від фахівців районних служб

30.03.2018 15:28:54
Практичні поради опікунам і піклувальникам від  фахівців районних служб

30 березня у малому залі Великоолександрівської районної державної адміністрації під головуванням заступника голови районної державної адміністрації Олени Лавренко, за ініціативи служби у справах дітей районної державної адміністрації  відбулося навчання з батьками – вихователями, опікунами/піклувальниками.

Олена Лавренко привітала тих, хто взяв на себе нелегкий обов’язок батьківства та відповідальність за долю дітей – сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. У конструктивній розмові учасники заходу обговорили актуальні питання, які виникають у родинах – опікунів, отримали професійні рекомендації.  Зокрема батьки – вихователі отримали практичні поради від спеціаліста районного центру соціальних служб для дітей, сім’ї та молоді Олени Давиденко, щодо протистояння впливу груп соціальних мереж суїцидного напрямку. Головний спеціаліст служби у справах дітей райдержадміністрації Ірина Харіна звернула увагу учасників заходу щодо постановки на квартирний облік дітей даної категорії, які досягли 16-річного віку та нагадала про проходження медичного огляду категорійних дітей.

Перед присутніми виступили головний спеціаліст соціального захисту населення Ірина Доценко, яка поінформувала про підготовку до оздоровчого сезону та зупинилася на основних питаннях, які стосуються  оздоровлення дітей. Андрій Діхтяренко, завідувач Великоолександрівського районного сектору управління державної міграційної служби  розповів про зміни у законодавстві щодо отримання паспорту, та ознайомив із правилами, які пов’язані із виїздом з України. Ольга Соколенко, начальник Великоолександрівського  бюро правової допомоги зупинилася на новаціях законодавства щодо посилення захисту прав дітей на належне утримання, шляхом вдосконалення порядку примусового стягнення заборгованості зі сплати аліментів, і про внесення змін до кримінального кодексу України щодо захисту дітей від сексуальних зловживань та сексуальної експлуатації. Фахівці відповіли на численні запитання батьків – вихователів та опікунів.

Також у ході зустрічі, Людмила Ішатенко, начальник служби у справах дітей, довела до відома присутніх, про створення на території району, у рамках впровадження децентралізації, Борозенської об’єднаної територіальної громади та представила  новопризначеного інспектора у справах дітей Забавську Ю.Ю.

Корисні посилання