Право на особисте звернення до посадових осіб: статистика від Херсонської ОДПІ

06.02.2017 12:00:55
Право на особисте звернення до посадових осіб:  статистика від Херсонської ОДПІ

Утвердження і забезпечення прав і свобод людини є головним обов’язком держави. Це передбачено Конституцією України. Саме права і свободи людини та їх гарантії визначають зміст і спрямованість діяльності держави, і держава відповідає перед людиною за свою діяльність.

Звернення громадян є одним із засобів захисту їх прав та законних інтересів, який можна реалізувати, зокрема, через особистий прийом громадян до органів державної влади.

Минулого року посадовими особами Херсонської ОДПІ проведено 172 особистих прийоми. Херсонці звертались переважно з питаннями щодо визнання електронних документів, надання податкових роз’яснень, а також з питань, що стосувались земельного та акцизного податку,  застосування штрафних санкцій, адміністрування ПДВ тощо.

Кожен херсонець може реалізувати своє право на звернення. Херсонська ОДПІ відкрита для кожного платника податків. Інформація про графік особистого прийому громадян в Херсонській ОДПІ розміщена субсайті Територіальних органів ДФС у Херсонській області та у ЦОП Херсонської ОДПІ.

Корисні посилання