Свято для Нижньосірогозьких підприємців

10.09.2013 00:28:00

4 вересня 2013 року в залі засідань райдержадміністрації відбулися урочистості з нагоди Дня підприємця4 вересня 2013 року в залі засідань райдержадміністрації відбулися урочистості з нагоди Дня підприємця. Щирими словами привітали підприємців голова райдержадміністрації Олександр Шилкін та заступник голови районної ради Наталя Ставицька, начальник управління Пенсійного фонду в Нижньосірогозькому районі Світлана Булгакова, селищний голова Олександр Грушко та голова районної ради підприємців.

З вітальним словом до підприємців району звернувся голова районної державної адміністрації, який зазначив, що саме сучасний підприємець вносить вагомий вклад у соціально-економічний розвиток територіальної громади. Адже започаткувавши і зміцнюючи власну справу представники малого і середнього бізнесу рік від року забезпечують ринок різноманітними товарами, створюють нові робочі місця, значною мірою наповнюють місцеві бюджети та, виконуючи завдання Президента України Віктора Януковича, сприяють покращенню інвестиційного клімату в районі. Малий бізнес в районі  представляють 526 фізичних осіб, 83 фермерських господарств, 50 малих підприємств, які є активними платниками податків.

Зі словами привітання до всіх присутніх звернулась голова районної ради підприємців Інжифе Лаєвська, також вона подякувала керівникам району за підтримку та допомогу в їх нелегкій справі.

Відділом культури та туризму районної державної адміністрації було підготовлено святковий концерт для підприємців району.

Корисні посилання