Підприємства Каховки реалізували за 2013 рік промислову продукцію на суму 1792,6 млн грн

05.03.2014 18:43:00

В залі засідань Каховського міськвиконкому відбулося засідання міської ради підприємців, на якій підбили підсумки виконання Програми економічного, соціального та культурного розвитку м.Каховки за 2013 рік

В залі засідань Каховського міськвиконкому відбулося засідання міської ради підприємців, на якій підбили підсумки виконання Програми економічного, соціального та культурного розвитку м.Каховки за 2013 рік. Характерною ознакою 2013 року було впровадження заходів, спрямованих на стабілізацію економічного і соціального розвитку міста та вирішення проблемних питань в усіх галузях господарського комплексу. Діяльність міської ради зосереджувались передусім на виконанні Програми економічного і соціального розвитку м.Каховки на 2013 рік. 
За підсумками 2013 року обсяг реалізованої підприємствами міста промислової продукції склав 1792,6 млн грн. Підприємствами автомобільного транспорту впродовж 2013 року перевезено 122,73 тис. тонн вантажів, вантажообіг склав 35 млн ткм, що в 1,8 рази більше проти відповідного періоду минулого року. Загальний обсяг прямих іноземних інвестицій, внесених в економіку міста впродовж 2013 року становив 73,3 млн дол. США. Інвестиції надійшли з 12 країн світу.
З початку 2013 року у місті прийнято в експлуатацію 7601 кв м житла. Обсяг реалізованих послуг у ринкових цінах за рік склав 93432,5 тис. грн, це на 3804 тис. грн, або 4,2% більше за попередній рік. Разом з позитивними змінами залишаються проблемними напрямки, над якими необхідно працювати: зниження об’ємів реалізованої продукції промисловими підприємствами, пасажирські перевезення, експорт продукції, сфера житлово-комунального господарства. У гуманітарній сфері забезпечено збереження мережі закладів охорони здоров’я, освіти та культури.
У 2014 році продовжиться реалізація в місті державної політики, спрямованої на відновлення та закріплення тенденції стійкого соціально-економічного розвитку міста та підвищення добробуту громадян. За 2013 рік до міського бюджету м.Каховки фактично надійшло 42214,9 тис. грн власних доходів загального фонду або 88,4% до затвердженого міською радою (47738,9 тис. грн), невиконання складає 5524 тис. грн. Для виконання основних завдань бюджету на 2014 рік затверджені заходи щодо виконання бюджету міста Каховки у 2014 році.
Одним із розглянутих питань було питання роботи та функціювання Центру надання адміністративних послуг в м.Каховці. Створений ще в 2013 році Центр надання адміністративних послуг почав своє повноцінне функціювання з початку 2014 року. Центр тимчасово розміщено на третьому поверсі виконавчого комітету в кабінеті № 314. Для забезпечення зручності та доступності Центр надання адміністративних послуг планується розмістити на першому поверсі в фойє міськвиконкому.
Основною метою центру є створення зручних умов отримання адміністративних послуг громадянами та іншими суб’єктами звернень, підвищення рівня прозорості в наданні адміністративних послуг та спрощення самої процедури надання даних послуг, доповів начальник Центру О.С.Зайцев. На даний час адміністратори Центру керуються у своїй роботі затвердженим переліком адміністративних послуг, які надаються тільки відділами та управліннями виконавчого комітету Каховської міської ради. В перспективі планується розширити даний перелік після його затвердження постановою Кабінету Міністрів України.
Для більшої поінформованості населення виконавчим комітетом опубліковуються в міськрайонній газеті «Каховська зоря» роз’яснювальні статті щодо надання адміністративних послуг через Центр. Крім цього, на сайті територіальної громади міста Каховки створено розділ «Реєстр послуг», де розміщено весь перелік адміністративних послуг, які надаються на даний час відділами та управліннями Каховської міської ради, а також технологічні та інформаційні картки з примірниками необхідних заяв.
Начальник Каховського відділення пошти О.А.Шульга донесла до відома присутніх, що адміністративні послуги можна отримувати у відділеннях поштового зв’язку. На засіданні ради розглянуті питання щодо легалізації працюючого населення та легалізації заробітної плати. І.А.Гончарова, заступник начальника Пенсійного фонду м.Каховки та С.В.Заруденець, перший заступник начальника Каховської ОДПІ доповіли про стан проведеної роботи у поточному році, надали пропозиції по покращенню роботи шляхом тісної співпраці та проведення спільних рейдів на місця здійснення господарської діяльності суб’єктів господарювання.

Корисні посилання