Презентовано фільм «Херсонщина – територія здоров’я»

27.09.2013 21:04:00

Під час пленарної частини VII Міжнародного інвестиційного форуму «Таврійські горизонти: екологічні інвестиції, співпраця, економічний розвиток» присутні мали змогу переглянути фільм «Херсонщина – територія здоров’я»Під час пленарної частини VII Міжнародного інвестиційного форуму «Таврійські горизонти: екологічні інвестиції, співпраця, економічний розвиток» присутні мали змогу переглянути фільм «Херсонщина – територія здоров’я».

Переглядаючи фільм, учасники Форуму ознайомилися з тими проектами, які вже успішно реалізовані або реалізуються в області, зокрема в галузях відпочинку, оздоровлення, рекреації, а також виробництва та переробки екологічно чистої сільськогосподарської продукції.


Серед таких проектів у галузі медицини – міжнародне екологічне містечко InterMedicalCity на Арабатcькій Стрілці, яке зможе приймати на лікування, реабілітацію та оздоровлення до 1000 пацієнтів щодня; центр Серця, відкритий у 2012 році, що допомагає зменшувати показник захворюваності на серцево-судинні і судинно-мозкові хвороби; проект «Нове життя», в рамках якого впроваджується нова філософія надання перинатальної допомоги.

У галузі промисловості ж було згадано такі проекти – завод із виробництва гофрокартонної продукції «Дунапак Таврія» у Цюрупинському районі, овочесховище «Грін Тім» тощо.

Не оминули увагою і відкриття у квітні 2013 року Міжнародного аеропорту «Херсон», користувачами якого стали більше 1000 пасажирів.

Загалом учасники Форуму, переглядаючи фільм, отримали змогу познайомитися із тими проектами, що успішно реалізувалися і продовжують реалізовуватися на Херсонщині.

Корисні посилання