Представлено нового голову Великолепетиської райдержадміністрації

03.12.2019 10:43:53
Представлено нового голову Великолепетиської райдержадміністрації

Відповідно до розпорядження Президента України №432/2019-рп від 29 листопада 2019 року головою Великолепетиської районної державної адміністрації призначено Холодаря Євгена Олександровича.

Сьогодні, 3 грудня, в актовій залі райдержадміністрації відбулося представлення нового керівника РДА. Очільника району представив перший заступник голови Херсонської обласної державної адміністрації Дмитро Бутрій.

«Новопризначений керівник - дуже енергійна людина з великими можливостями. І саме у спільні роботі буде досягнуто поставленої мети — це покращення життя наших людей та розвиток наших територій. Успіхів вам у роботі. Я впевнений, ви впораєтесь», - наголосив Дмитро Бутрій.

У свою чергу, Євген Холодар подякував за високу довіру, а також запевнив, що зробить усе можливе задля подальшого розвитку Великолепетиського району.

«Сьогодні кожен українець прагне, щоб ми жили краще: ріс достаток та благополуччя. І це залежить в цілому від кожного з нас: від фермера, від вчителя, від лікаря. В нашому районі багато досвідчених фахівців та професіоналів. Тому я розраховую на кожного з вас, що ви професійно будете виконувати свої обов'язки. І ми досягнемо своєї мети», - наголосив Євген Холодар.Корисні посилання