Представництво ЄС в Україні активно співпрацює з Херсонщиною у налагодженні економічних та інфраструктурних питань

22.06.2016 15:14:03
Представництво ЄС в Україні активно співпрацює з Херсонщиною у налагодженні економічних та інфраструктурних питань

Сьогодні, 22 червня, в обласній державній адміністрації відбулася зустріч керівництва області із радником з політичних питань Представництва ЄС в Україні паном Мортеном Нонбое.

У ході спілкування обговорили поточну ситуацію в регіоні. Пана Мортена особливо зацікавила ситуація Херсонщини в умовах прикордонної території та взаємовідносин з тимчасово окупованим Кримом.

«Ми хочемо бути впевненими, що на Херсонщині немає жодних проблем, особливо, у питаннях безпеки», – зазначив Мортен Нонбое.

Голова обласної державної адміністрації Андрій Гордєєв поінформував, що зараз вирішується питання щодо інформаційної безпеки Херсонщини.

«Завдяки активності та небайдужості громади та підтримки Національної ради України  з питань телебачення та радіомовлення будуть придбані нові передавачі для того, щоб забезпечити Крим і південні райони Херсонської області україномовним мовленням. Українці, які зараз проживають на території півострова повинні відчувати нашу підтримку й розуміти, що ми єдиний народ», – зауважив очільник області.

Також мова йшла про активне налагодження інфраструктури на Херсонщині. Тут Андрій Гордєєв звернув увагу на те, що керівництво області готове забезпечувати якісні комунікації, дороги й комунальні послуги, успішно співпрацюючи з інвесторами, які будуть розвивати підприємницьку діяльність, особливо, в галузі туризму.

«Повна взаємодія в питаннях економічного розвитку Херсонщини сприятиме пришвидшенню деокупації Криму», – запевнив голова облдержадміністрації й висловив щирі сподівання на те, що співпраця с ЄС сприятиме активній євроінтеграції Херсонщини та розвитку регіону.

Корисні посилання