Представники Білозерського району взяли участь в семінарі голландської програми МАТРА в м.Києві

25.03.2016 16:30:28
Представники Білозерського району взяли участь в семінарі голландської програми МАТРА  в м.Києві

23 березня 2016 року у м. Києві в Українському домі був проведений навчальний семінар проекту голландської програми МАТРА «Розвиток потужності громад для участі у впровадженні та здійсненні контролю процесу реформ у сільському господарстві, управлінні земельними ресурсами та розвитку сільських територій (“BELIEVE”).

Учасниками семінару стали представники від 6-ти громадських платформ з Львівської, Волинської, Київської, Полтавської та Херсонської областей. В складі делегації Херсонської області в семінарі взяли участь перший заступник голови райдержадміністрації Дмитро Бутрій, начальник управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Микола Куліш та голова громадської платформи Білозерського району, голова ф/г «Зоря» Станіслав Стець.

Головна мета проекту – забезпечити участь громад у впровадженні Державної стратегії розвитку сільського господарства та сільських територій на період до 2020 року шляхом розробки місцевих планів розвитку сільських територій та у моніторингу розробки необхідних для реалізації цих планів державних програм та законодавства.

Корисні посилання