Представники місії ОБСЄ відвідали Скадовський район

22.06.2015 11:30:50
Представники місії ОБСЄ відвідали Скадовський район

19 червня 2015 року, у рамках проведення ІІ Балтійсько-Чорноморського економічного форуму, Скадовський район відвідали виконуюча обов’язки керівника Херсонської групи Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні Наталі Гранд та спостерігач Херсонської групи Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні Вальтер Шугер. 
 
Під час зустрічі представників ОБСЄ з головою районної державної адміністрації Юрієм Бобилєвим було обговорено питання реформування місцевого самоврядування, соціально-економічного розвитку району, зокрема туристичної галузі, інвестиційного потенціалу регіону.
 
«Багато роботи зроблено для розвитку дитячого курорту, готуються нові проекти для залучення інвесторів в туристичну галузь Скадовська. Сьогодення ставить перед нами багато викликів і завдань, але ми маємо бажання і сили для розвитку району і невпинно будемо рухатися у цьому напрямку», – наголосив Юрій Олександрович.
 
Також Юрій Бобилєв розповів іноземним гостям про перші кроки у напрямку реалізації реформи адміністративно-територіального устрою. 
 
«Наразі обговорюється питання щодо формування спроможних територіальних громад. Є чітке розуміння необхідності змін, адже стара система управління вже застаріла. Разом з тим, важко донести ефективність цих реформ до мешканців району, адже їх низький рівень життя і неоголошена війна в Україні роблять свою справу. Для цього ми проводимо інформаційно-роз`яснювальну роботу серед населення», – сказав голова райдержадміністрації.
 
Як зазначив Вальтер Шугер, для представників моніторингової місії важливо налагоджувати зв`язки з представниками влади адже саме так, з перших вуст, можна скласти реальну картину подій в України. Представники Місії ОБСЄ подякували керівнику району за конструктивний діалог та висловили готовність до подальшої співпраці.
 

Корисні посилання