Представники Опорного закладу Чаплинська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів Чаплинської селищної ради привітали військовослужбовців з Днем захисника України

16.10.2019 11:55:49
Представники Опорного закладу Чаплинська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів Чаплинської селищної ради привітали військовослужбовців з Днем захисника України

Патріотизм – це любов до Батьківщини, відданість Вітчизні, народу.

Для педагогічного колективу Опорного закладу Чаплинська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів патріотичний напрямок був і залишається пріоритетним.      

14 жовтня весь український народ відзначив низку знакових свят – День захисника України, Покрови Пресвятої Богородиці та День українського козацтва. Цього урочистого дня повертаємося пам’яттю до грізних і незабутніх сторінок минулого, щоб ще раз осягнути, кому ми зобов’язані мирним небом над головою. Це свято спільне і для сивочолих ветеранів, і для тих, хто нині знаходиться на бойовому посту, і для майбутніх захисників держави.

Протягом декількох років педагогічний та учнівський колективи закладу плідно співпрацюють з військовими. Так 11 жовтня 2019 року здобувачі освіти завітали в гості до воїнів 310 Окремого інженерного батальйону, які брали участь у зоні  ООС.

Члени рою «Козацька варта» привітали воїнів із святами, подарували власноруч виготовлені   обереги та солодощі.

Відповідаючи на численні запитання дітей,  воїни цікаво, у доступній формі, зі сльозами на очах, розповідали школярам про життя на війні, про допомогу волонтерів, про солдатську єдність, братство. Ми ще раз переконалися в тому, що маємо гідних, надійних захисників рідного краю.

Здобувачі освіти  переймаються долею України та підтримують  воїнів-захисників. Під гаслом доброти, людяності, милосердя в закладі пройшли  благодійні акції «Тримайся! Ми з тобою», «Святкові смаколики» та «Лист солдату». Адже доброта й милосердя завжди потрібні, особливо в наш непростий час.

Діти розуміють, що допомогти армії, нашим бійцям, може кожен із нас, хто має в серці бодай трохи любові і здатен нею ділитися. Адже матеріальні речі – суттєві, проте значно вагоміше те, що в душі! А головне – віримо, що всі знання та вміння наших військових і ті, що вони передають дітворі, знадобляться тільки в мирних цілях, а небо над нашою землею буде чистим і спокійним.

Корисні посилання