Престур об’єктами «Великого будівництва»: журналісти перевірили ефективність програми

25.03.2021 14:31:23
Престур об’єктами «Великого будівництва»: журналісти перевірили ефективність програми

Програма Президента України «Велике будівництво» на Херсонщині продовжується. Адже результати минулого року довели її ефективність. Торік, завдяки програмі, на Херсонщині було збудовано та реконструйовано 21 соціальний об’єкт. Як змінилося життя в громадах області після відкриття об’єктів та що, наразі, будується на Херсонщині переконалися місцеві ЗМІ під час престуру об’єктами «Великого будівництва»2020-2021р.

Зокрема, журналісти побували у Голопристанських НВК «Гімназія – спеціалізована школа І ступеня з поглибленим вивченням предметів художнього профілю» та ДНЗ комбінованого типу (ясла-садок) № 2 «Посмішка».

Як розповів голова Голопристанської територіальної громади  Олександр Бабич, завдяки реалізації програми «Велике будівництво» вдалося втілити в життя  багато важливих проєктів.

«Ми довго чекали на ремонт наших навчальних закладів. Завдячуючи програмі «Велике будівництво», наприклад, в гімназії було зроблено капітальний ремонт, утеплено фасад будівлі, покрівлі, проведено заміну віконних блоків. Громада отримала затишний, сучасний освітній заклад. Також в рамках програми проведено капітальний ремонт  дитячого садка «Посмішка». Створено комфортні та безпечні умови для 220 дітей та пів сотні працівників», - розповів Олександр Бабич.

Також журналісти побачили хід  будівельних робіт, які нині продовжуються у  «Новозбур'ївській школі №1», реконструкція навчального закладу відбувається в рамках програми «Велике будівництво».

Заступник директора Департаменту розвитку територій ОДА Іван Чорний розповів про цей проєкт та очікуваний результат:

«Роботи у цій школі тривають за графіком. Зокрема проводиться утеплення та опорядження фасаду, встановили нові дверні блоки, здійснено капітальний ремонт внутрішніх систем та вентиляції й опалення. Проєктом також передбачено створення сучасного спортивного центру на базі опорного закладу».

У 2020 році в рамках програми «Велике будівництво» відбулася і реконструкції приймального відділення екстреної медичної допомоги в опорній лікарні КНП «Херсонська обласна клінічна лікарня». За словами директора лікарні Віктора Клименка, приймальне приміщення після реконструкції отримало сучасний та європейський рівень.

«Дуже добре, що програма «Велике будівництво» розпочалася саме з приймальних відділень. Наразі ми маємо зручні і комфортні умови і для пацієнтів, і для лікарів. Що найголовніше, відкриття приймального відділення дало змогу провести хворим необхідні обстеження, своєчасно встановити діагноз та інші необхідні процедури», - зазначив Віктор Клименко.

Програма «Велике будівництво» активно продовжується і у 2021 році. Одним із об’єктів, який буде реалізовано у цьому році є новозбудований дитячий садок на території ЗОШ № 5. Будівництво цього садочка дозволить створити сприятливі умови для здобуття якісної дошкільної освіти дітей з Житлоселища.  Це послужить хорошою базою для повноцінної шкільної освіти та навчання у подальшому.Корисні посилання