Презентація спеціалізованої вантажно-автомобільної техніки вітчизняного виробництва в м.Херсоні

27.02.2017 06:32:42

З метою підтримки вітчизняного виробника спецтехніки 23 лютого 2017 року у м.Херсоні за адресою: просп.Ушакова, 47, зал засідань, за сприяння Департаменту житлово-комунального господарства та паливно-енергетичного комплексу обласної державної адміністрації організовано проведення підприємством ПАТ «АвтоКрАЗ» презентації спеціалізованої вантажно-автомобільної техніки марки «КрАЗ», яка може бути залучена у сферу житлово-комунального господарства області.

За дорученням в.о. заступника голови обласної державної адміністрації Адамчика Олександра Олександровича зі вступним словом до учасників звернувся заступник директора Департаменту житлово-комунального господарства та паливно-енергетичного комплексу обласної державної адміністрації Рассолов Віктор Олексійович, який наголосив на необхідності підтримки вітчизняних виробників спецтехніки для галузі комунального господарства та впровадженні її використання в нашому регіоні.

В заході взяли участь керівники структурних підрозділів обласної державної адміністрації, Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій у Херсонській області, ДП «Херсоноблавтодор», Служби автомобільних доріг у Херсонській області, КП «Дорожник», ПАТ «Херсонська ТЕЦ», виробничого управління водопровідно-каналізаційного господарства м.Херсона, інших підприємств, керівники та спеціалісти структурних підрозділів районних державних адміністрацій та міськвиконкомів.

Презентацію провели: заступник начальника Управління зовнішньої комплектації ПАТ «АвтоКрАЗ» Коваленко Віктор Миколайович, заступники начальника Управління контролю якості Троцко Віктор Павлович та Скляр Максим Олександрович.

В результаті демонстрації відеоматеріалів та слайдів підприємства встановлено ділові контакти, отримано відповіді на питання технічного обладнання спецтехніки, надані пропозиції підприємству щодо врахування побажань щодо подальшій співпраці.

Учасники заходу отримали рекламні матеріали продукції підприємства.

Корисні посилання