Презентовано публічний звіт  голови районної державної адміністрації

05.03.2019 14:34:19
Презентовано публічний звіт  голови районної державної адміністрації


5 березня 2019 року проведено публічний звіт про результати діяльності Горностаївської  районної державної адміністрації за підсумками 2018 року відповідно  до вимог  Закону України "Про державну службу" та Наказу Національного агентства України з питань державної служби "Про затвердження Типового порядку проведення публічного звіту керівника органу виконавчої влади". Заслухати інформацію голови райдержадміністрації Олександра Єрохіна зібралися керівники установ, підприємств, організацій району, представники громадських організацій, профспілок, депутати районної та селищної  рад. 
Голова  районної державної адміністрації  Олександр Єрохін проінформував громадськість про проведену районною державною адміністрацією роботу у 2018 році, детально зупинившись на основних досягненнях та здобутках у розрізі всіх галузей.  Доповідач зауважив,  що діяльність районної державної адміністрації постійно спрямовується на забезпечення соціально-економічного розвитку району, сприяння залученню інвестицій в економіку, ефективне використання фінансових ресурсів. У співпраці з керівниками об’єднаних громад району, вирішувалися  актуальні питання задля поліпшення добробуту та соціального захисту населення, зміцнення матеріально-технічного стану закладів культури, освіти, охорони здоров’я, збереження стабільної суспільно-політичної ситуації, забезпечення обороноздатності району і соціального супроводу учасників бойових дій.


Підсумовуючи діалог із громадськістю району, Олександр Єрохін подякував керівникам та працівникам структурних підрозділів районної державної адміністрації, айонних служб, представникам депутатських корпусів  за  роботу, що  сприяла позитивним тенденціям в економічно-соціальному розвитку району,  висловивши  сподівання на подальшу підтримку та плідну  спільну роботу.
З повним текстом звіту голови райдержадміністрації можна ознайомитись на офіційному сайті Горностаївської райдержадміністрації http://rda.gorn-vlada.gov.ua/zvit-golovy-rajderzhadministr…/ 
 

Корисні посилання