Президент ознайомився з капітальним ремонтом навчально-виховного комплексу у Чорнобаївці 

26.06.2020 16:37:31
Президент ознайомився з капітальним ремонтом навчально-виховного комплексу у Чорнобаївці 

В рамках робочої поїздки Президент України Володимир Зеленський відвідав навчально-виховний комплекс у Чорнобаївці та ознайомився зі станом капітального ремонту, що здійснюється в межах Національної програми «Велике будівництво».

У цьому закладі навчається 715 учнів, 163 дитини – в дошкільних групах. Наразі будівельна готовність школи становить 72%, зокрема здійснена часткова термомодернізація будівлі. Відкрити оновлений навчальний заклад планують до початку навчального року.  На реалізацію проекту у 2020 році передбачено 17, 6 млн грн. На території навчально-виховного комплексу здійснюються роботи з утеплення огороджувальних конструкцій будівлі, заміни вікон та дверей на енергозберігаючі. Виконані роботи дозволять зменшити рівень вивільнення теплової енергії під час опалювального сезону, та, як результат – значно зекономити кошти на оплату енергоносіїв.

Скеровано документи для участі в урядовому проекті «Спроможна школа для кращих результатів», щоб обладнати кабінет хімії. 

Президент ознайомився з планами будівництва стадіону біля школи, а також закликав провести озеленення пришкільної території.Корисні посилання