ПРИЄДНУЙСЯ! КРЕДИТ НА БУДІВНИЦТВО АБО ПРИДБАННЯ ЖИТЛА БЕЗ ДОВІДКИ ПРО КВАРТОБЛІК

06.11.2019 11:49:19
ПРИЄДНУЙСЯ! КРЕДИТ НА БУДІВНИЦТВО АБО ПРИДБАННЯ ЖИТЛА БЕЗ ДОВІДКИ ПРО КВАРТОБЛІК

З січня 2019 року всі бажаючі взяти участь у програмі житлового кредитування за рахунок коштів статутного капіталу Держмолодьжитла (Постанова КМУ № 488 від 11.05.2011) можуть подати відповідні заяви онлайн або особисто, звернувшись до Херсонського регіонального управління Держмолодьжитла.

Відповідно до розподілу коштів на 2019 рік на надання довгострокових пільгових кредитів на будівництво (реконструкції) та придбання житла за рахунок Статутного капіталу (власних коштів) Держмолодьжитла Херсонському регіональному управлінню виділено 3,4 млн. грн.

Херсонське регіональне управління Держмолодьжитла запрошує всіх бажаючих взяти участь у програмі житлового кредитування за рахунок коштів статутного капіталу Держмолодьжитла (Постанова КМУ № 488 від 11.05.2011).

Для Цього Вам необхідно перевірити, чи маєте ви право на отримання кредиту, та зареєструватися через сайт Херсонського регіонального управління Держмолодьжитла.

Право на отримання кредиту для придбання житла зі статутного капіталу Держмолодьжитла мають молоді сім’ї та одинокі молоді громадяни:

- віком до 35 років включно (кожного з членів молодої сім’ї – чоловіка і дружини);

- які перебувають на обліку громадян, що потребують поліпшення житлових умов, або у яких відсутнє у власності житло, або які мають у власності житлову площу не більшу за 13,65 м2 (без урахування житла, що знаходиться на тимчасово окупованій території);

- залишок середньомісячного доходу сім’ї (громадянина) за умови сплати щомісячного платежу за кредитом не менший за 3-кратний прожитковий мінімум на кожного працюючого члена сім’ї.

Процес подання документів складається з таких кроків:

- завантаження бланків анкети і заяви із сайту Херсонського регіонального управління;

- заповнення бланків і створення електронної копії;

- подання документів до Херсонського регіонального управління Держмолодьжитла.

На нашому сайті відповідні бланки розміщені на сторінці «Подати заяву-анкету» розділу «Кредит з статутного капіталу» в меню «Житлові програми».

Увага! Подати документи можна одним з наступних способів:

- в електронному вигляді через сайт регіонального управління Держмолодьжитла https://khn.molod-kredit.gov.ua/;

- в електронному вигляді, відправивши на електронну адресу нашого регіонального управління Держмолодьжитла khn.21@molod-kredit.gov.ua;

- на паперових носіях особисто заявником до регіонального управління Держмолодьжитла за адресою: м.Херсон, пр. 200-річчя Херсона, 38, корп.6. Також можно звернутися до фахівців кредитного відділу за телефоном (0552) 43 04 45

Вашу заяву буде включено в Інформацію щодо надання довгострокових пільгових кредитів для будівництва (реконструкції) та придбання житла за рахунок коштів Статутного капіталу (власних коштів) Держмолодьжитла, яка публікується на сайті Херсонського регіонального управління Держмолодьжитла.

Прохання, ретельно ознайомитися з інструкцією по заповненню документів на сайті Херсонського регіонального управління Держмолодьжитла

Херсонське регіональне управління ДержмолодьжитлаКорисні посилання