Привітали працівників соціальної сфери Верхньорогачицького району

01.11.2019 14:06:57
Привітали працівників соціальної сфери Верхньорогачицького району

З нагоди відзначення Дня працівників соціальної сфери сьогодні, 01 листопада 2019 року, в районному будинку культури відбулися урочисті заходи.

З професійним святом всіх, хто піклується про ветеранів війни і праці, людей похилого віку, інвалідів, пенсіонерів, дітей-сиріт, безробітних, малозабезпечених та багатодітних сімей, допомагає їм здолати життєві труднощі, повірити в себе і свої можливості, знайти вихід з найскрутнішої ситуації привітала голова районної державної адміністрації Наталія Тарасова.

«Можливо, ми з вами не можемо настільки впливати на соціальну політику держави, але завдячуючи вашій праці ось тут на місцях – у районі і самому найвіддаленішому його селі нам вдається забезпечити належні умови життя соціально незахищених земляків, надати їм необхідну комплексну допомогу та підтримку на яку вони так розраховують», - зазначила Наталія Олександрівна та подякувала всім соціальним працівникам району за щоденну працю і турботу, побажала їм терпіння і натхнення.

За високий професіоналізм, сумлінне виконання службових обов’язків, відданість справі, ініціативність, активну громадську позицію та з нагоди професійного свята – кращих працівників соціальної сфери району нагородили Почесними грамотами голови районної державної адміністрації. Серед них – Біла Олену Григорівна, соціальний робітник відділення соціальної допомоги вдома Верхньорогачицького територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) та Бугайова Тетяна Володимирівна, заступник директора – начальник відділу надання соціальних послуг Верхньорогачицької районної філії Херсонського обласного центру зайнятості.

Подяки голови районної державної адміністрації за високий професіоналізм, сумлінне виконання службових обов’язків, відданість справі, ініціативність, активну громадську позицію та з нагоди Дня працівників соціальної сфери отримали трудові колективи Верхньорогачицького територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг), Верхньорогачицької районної філії Херсонського обласного центру зайнятості, управління праці та соціального захисту населення районної державної адміністрації.

Завершилися урочистості святковим концертом, який підготували артисти та учасники художньої самодіяльності районного будинку культури.

Корисні посилання