Привітання голови обласної державної адміністрації Андрія Гордєєва з Днем Гідності та Свободи

21.11.2017 06:30:34
Привітання голови обласної державної адміністрації Андрія Гордєєва з Днем Гідності та Свободи

Дорогі співвітчизники!

Сьогоднішній день – День Гідності та Свободи – це вшанування тих подій в історії сучасної України, які змінили життя багатьох із нас, наше бачення світу, своєї держави і себе.
У цей день чотири роки тому кілька сотень сміливих дівчат і юнаків вийшли на холодний граніт у центрі столиці, щоб висловити мирний протест проти дій режиму,  який вкрав у них велику європейську мрію. Їхні вимоги були дуже лаконічними – підписати Угоду про асоціацію з Євросоюзом і не блокувати природний рух нашої держави до Європи. Звіряче побиття молоді «Беркутом» сколихнуло тоді всю країну.
За лічені дні вже мільйони українців вийшли на площі й вулиці, щоб зірвати план з перетворення України на малоросійський закуток Російської імперії і таким чином продемонструвати свій проєвропейський вибір.
22 листопада у Херсоні розпочався майдан, який запам’ятався  особливою згуртованістю людей, об'єднаних однією європейською ідеєю,  вірою в Україну, вірою у світле майбутнє.
За цей час після Євромайдану країна зазнала болючих випробувань. Ми втратили найкращих, пережили чимало розчарувань. Але через впевненість, що країна на правильному шляху, у нас ніколи не опускалися і не опускаються руки. Віра і надія міцнішають,  мудрість стає глибшою, а набутий досвід гартує і не залишає сумнівів у нашій з вами перемозі.
Саме тому ці історичні події отримали назву Революція Гідності, яка  підвела риску і під російсько-радянським минулим, і під пострадянським періодом. Вона встановила чітку демаркаційну лінію і в просторі, і в часі. Позначила виразний кордон, який відділяє і віддаляє наш український, європейський світ від їхнього «русского мира».
Вітаю усіх з Днем Гідності та Свободи! Бажаю мирного неба над рідною землею, родинного добробуту та злагоди, незламної віри у щасливе майбутнє України та впевненості у завтрашньому дні.
Слава українському народу! Слава Україні!


Голова Херсонської обласної державної адміністрації Андрій ГордєєвКорисні посилання