Привітання всіх жінок Олешківського району зі святом 8 березня та прем’єра вистави «Фараони»

12.03.2018 08:37:36
Привітання всіх жінок Олешківського району зі святом 8 березня та прем’єра вистави «Фараони»

7 березня 2018 року напередодні Міжнародного жіночого свята в КЗ «Олешківський районний центр культури та дозвілля ім. Т.Г. Шевченка» в великій залі відбулась прем’єра вистави «Фараони» за мотивами комедійного твору українського письменника Олексія Коломийця.

На початку вистави з найкращими побажаннями, теплими словами та квітами привітали всіх жінок зі святом чоловіки Олешківської районної державної адміністрації та Олешківської районної ради.

За сюжетом “Фараонів” чоловіки, які були начальниками, після чергового святкування уявили себе фараонами, а прокинувшись зранку, зрозуміли, що тепер всім заправляють жінки. Отож їм довелось опановувати нові професії: доярки, няньки та домогосподарки. Жінки перейняли на себе чоловічі обов’язки: командувати, сваритися та штрафувати чоловіків за неякісно, на їхню думку, виконану роботу. А що вже хлопці натерпілись! Вони скуштували всю красу нового життя: прання, готування, виховання дітей. Що ще потрібно для жіночого щастя ?

Постановка відомого твору справила на всіх незабутнє враження. Своїм гумором вона викликала у глядачів щирий сміх, відволікла від життєвих проблем та створила святковий настрій.

Корисні посилання