Привітання ветеранам війни

06.05.2016 09:51:19
Привітання ветеранам війни

У четвер, напередодні свята Великої Перемоги над німецько-фашистськими загарбниками, в Любимівський селищній раді відбулася невелика урочистість, головними героями якоі були ветеран-фронтовик Василь Никанорович Гривков і вдова померлого учасника війни Ганна Олексіївна Набок.

Глава Каховської райдержадміністрації Валерій Салтиков і голова районної ради ветеранів Станіслав Соколовський привітали учасників тих грізних подій, подякували за їх мужність, самовіддану працю, за те, що передають естафету пам’яті підростаючим поколінням, являючи собою приклад стійкості і патріотизму, а також вручили квіти і подарунки. Солістки вокального ансамблю «Любимівські співаночки» Тамара Аїстова і Зінаїда Барабанюк подарували своїм односельцям задушевні пісні, а учні школи №2 порадували своїм пісенним і танцювальним мистецтвом, зробивши гостям також символічний подарунок-орігамі – білих голубів.

В цей же день гості разом з Любимівським селищним головою Сергієм Коноваловим і секретарем селищної ради Мариною Димченко провідали, щоб привітати зі святом і побажати здоров’я і довголіття, ще одного фронтовика – Івана Михайленка.

За дорученням В.Салтикова такі ж подарунки вручені солдатським вдовам Наталії Доманюк, Неонілі Задорожній, Надії Кривець, Мотроні Захарченко, а також Марії Кіло, яка народилася на чужині. На жаль, вже не довелося зустрітися з ветераном війни Вірою Філіп’євою: вона померла – всього за кілька днів до головного в її житті свята … Вічна ій пам’ять!

Довідка: В Каховському районі налічується 17 учасників бойових дій, всім їм вже більше 90 років. До усіх них в передсвяткові дні завітали представники районної влади, місцевого самоврядування, учнівська молодь з подарунками та вітаннями.

Корисні посилання