Призов на строкову військову службу в районі під контролем усіх гілок влади

20.04.2018 07:53:30
Призов на строкову військову службу в районі під контролем усіх гілок влади

19 квітня, голова районної державної адміністрації Валерій Салтиков провів робочу нараду з питання проведення в районі призову на строкову військову службу.

Враховуючи актуальність та критичність ситуації, що склалася з призовом на строкову службу в області, за ініціативи військового комісара Ігоря Великорецького питання стану проведення призову на строкову військову службу в районі розглянули під час робочої наради за участі начальника місцевого відділу поліції, представника прокуратури, голів сільських рад та представників місцевих ОТГ.

Військовий комісар довів до відома присутніх планові завдання призову та доповів про показники виконання, раніше доведених до кожної громади, планових завдань по призову по кожній сільській раді та висловив своє бачення вирішення проблеми лише у тісній співпраці військомату та усіх гілок влади. Також під час обговорення зазначалося на недосконалість законодавчої бази в частині притягнення до відповідальності за неявку призовника. Під час обговорення з’ясовувалися причини неявки призовників та шляхи вирішення проблем. Голова РДА надав завдання головам сільських рад розібратися по кожному конкретному призовнику, з’ясувавши їх місце проживання на підпорядкованій території, причини неможливості вручення їм повісток та по можливості особисто забезпечити явку призовників до військомату. Особливу увагу звернути проведенню роз’яснювальної роботи щодо виявлення патріотизму шляхом проходження юнаками призовного віку військової служби, та на проходження служби призовником лише у військових частинах, а не в зоні АТО і місцях бойових дій.

На завершення наради голова райдержадміністрації закликав усіх присутніх активізувати роботу в межах компетенції та вжити конкретних дієвих заходів щодо забезпечення виконання планових показників.

Корисні посилання