Про державну підтримку галузі тваринництва

22.03.2018 09:22:00
Про державну підтримку галузі тваринництва

До відома суб'єктів господарювання, у галузі вівчарства, козівництва, бджільництва, звірівництва, кролівництва, шовківництва та аквакультури.

Пунктом 6 Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для підтримки галузі тваринництва, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 07 лютого 2018 року № 107 передбачено надання юридичним особам та фізичним особам підприємцям компенсації відсотків, які залучили в національній валюті у банках короткострокові кредити для покриття виробничих витрат та середньострокові і довгострокові кредити для покриття витрат капітального (інвестиційного) характеру.
Компенсація відсотків надається суб’єкту господарювання за нараховані і сплачені у поточному році за користування кредитом, обсяг якого не перевищує 100 млн. гривень, відсотки у розмірі 1,5 облікової ставки Національного банку, що діє на дату нарахування відсотків, але не вище розміру, передбаченого кредитним договором, зменшеним на 3 відсоткових пункти.
Для отримання компенсації відсотків суб’єкт господарювання подає банку, з яким укладено кредитний договір, заявку та підтвердні документи, а саме:
копії документів про оплату товарів, робіт, послуг для підтвердження використання кредитних коштів на цілі, визначені в абзаці першому цього пункту;
витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб —підприємців та громадських формувань;
довідку, чинну на дату подання заявки, про відсутність заборгованості з податків і зборів, контроль за справлянням яких покладено на органи доходів і зборів, — у паперовому вигляді або сформовану в електронному вигляді в електронному кабінеті платника податків на офіційному веб-сайті ДФС;
згоду щодо надання Мінагрополітики інформації про нього, яка становить банківську таємницю або містить персональні дані, за формою, визначеною банком.
Компенсація відсотків здійснюється щомісяця виходячи із суми фактично сплачених суб’єктами господарювання банку відсотків за відповідний період згідно з кредитним договором.

За додатковою інформацією звертайтеся до Департаменту агропромислового розвитку Херсонської обласної державної адміністрації:
адреса: м. Херсон, проспект Ушакова, 47, кім.208, 
телефон: (0552) 42 27 67 
електронна пошта: e-mail: [email protected]

Корисні посилання