Про дослідження на регіональних ринках реалізації товарів, надання послуг і виконання робіт у тимчасових спорудах

03.02.2017 14:27:22

Херсонське територіальне відділення АМКУ на виконання доручення АМКУ здійснює дослідження ринків реалізації товарів, надання послуг і виконання робіт у тимчасових спорудах в межах Херсонської області.

Зокрема, досліджуватимуться питання бар'єрів доступу на ринки, що пов'язані з розміщенням тимчасових споруд, та впливу органів місцевого самоврядування на здійснення підприємницької діяльності у них. Метою дослідження є забеспечення контролю за дотриманням органами місцевого самоврядування законодавства про захист економічної конкуренції під час:

- оформлення паспорта прив'язки тимчасовоїспоруди для здійснення підприємницької діяльності та встановлення додаткових бар'єрів доступу на ринки реалізації товарів, надання послуг і виконання робіт у ТС;

-впливу органів місцевого самоврядування на здійснення підприємницької діяльності в ТС.

Інформацію, яка може бути використана відділенням під час дослідження, надсилайте на електрону адресу: [email protected].

Вся отримана інформація буде опрацьована і перевірена відділенням та за доцільно співрахована при визначенні заходів, необхідних до вжиття за результатами дослідження.

Корисні посилання