Про функціонування інформаційної платформи «Допомога поруч»

22.04.2020 15:22:30
Про функціонування інформаційної платформи «Допомога поруч»

З метою забезпечення дотримання установлених правил карантину та убезпечення найбільш уразливих категорій населення від захворювань гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненою коронавірусомSARS-CoV-2, Міністерством соціальної політики України розроблено інформаційну платформу «Допомога поруч» (далі – Платформа), яка розпочала свою дію з 10 квітня 2020 року. 
Для забезпечення функціонування Платформи в області утворено «гарячу» телефонну лінію (0552) 26 16 17, за якою особи, які потребують допомоги у забезпеченні продуктами харчування, дезінфікуючими засобами тощо, мають змогу звернутися та надати свою потребу.

З метою забезпечення найбільш вразливих верств населення у період карантину у зв’язку з коронавірусною інфекцією COVID-19, Департамент соціального захисту населення обласної державної адміністрації звертається до підприємств, фізичних осіб підприємців, громадських організацій  з проханням надати можливу допомогу.

Для отримання інформації про потреби найбільш вразливих верств населення можна звертатися за телефоном «гарячої» лінії  Департаменту (0552) 26 16 17, або за посиланням https://dopomoga.msp.gov.ua.
Дякуємо за розуміння та сподіваємося на плідну працю!

Корисні посилання