Про організацію проведення Єдиного дня інформування населення

24.05.2017 06:05:14
Про організацію проведення  Єдиного дня інформування населення

Повідомляємо, що в районі 19 травня 2017 року був проведений єдиний день інформування населення на тему «День Європи в Україні: поштовх до об’єднання спільних цінностей».

Для проведення єдиного дня інформування населення були здійснені відповідні організаційні та інформаційні заходи. А саме, закріплено відповідальних працівників, забезпечено керівників, членів інформаційно-пропагандистських та лекторської груп необхідними лекційними матеріалами тощо.

19 травня 2017 року за участю голови, першого заступника голови та керівника апарату районної державної адміністрації було проведено методичне навчання керівників та членів інформаційно-роз’яснювальних і лекторських груп районної державної адміністрації, керівників районних служб, організацій та установ,сільських голів з даного питання.

Лекційні матеріали використані лекторами під час проведення єдиного дня інформування в районі. На методичному навчанні були присутні 39 чоловік.

До проведення єдиного дня інформування населення були залучені члени 4-х інформаційно-розꞌяснювальних (16 чоловік) та лекторської (14 чоловік) груп районної державної адміністрації, члени 14-ти інформаційно-розꞌяснювальних (45 чоловік) та 14 лекторських (38 чоловік) груп сільських та селищної рад району.

Всього під час проведення єдиного дня інформування населення в районі було проведено 35 заходи, якими охоплено 1530 чоловік.

Крім цього, у бібліотечних закладах було оформлено тематичні книжкові полиці.

Корисні посилання