Про отримання інформації з Єдиного реєстру об`єктів державної власності

04.11.2016 17:25:05

До Регіонального відділення з метою проведення державної реєстрації права власності на об`єкти нерухомого майна безперервно надходить значна кількість звернень про надання інформації з Єдиного реєстру обєктів державної власності.

Відповідно до вимог пункту 44 Порядку державної реєстрації прав на нерухоме майно та їх обтяжень, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25.12.2015 № 1127, при проведенні державної реєстрації права власності на об’єкт нерухомого майна державної або комунальної власності, надається документ, що підтверджує факт наявності або відсутності перебування об’єкта нерухомого майна у державній власності, виданий Фондом державного майна чи його регіональним відділенням. У разі належності майна до державної власності Фондом надається витяг з Єдиного реєстру об’єктів державної власності; якщо майно належить до комунальної власності видається довідка щодо його відсутності в Реєстрі.

Останнім часом значно збільшилась кількість звернень, які надходять до Регіонального відділення, про надання інформації з Єдиного реєстру обєктів державної власності.

Так, за підсумками роботи 9 місяців 2016 року до Регіонального відділення надійшло близько 300 звернень з вищевказаного питання. На теперішній час майже на всі запити надано відповідь.

Проте, в зв`язку з необхідністю перенаправлення звернень безпосередньо до розпорядника Єдиного реєстру об`єктів державної власності – Фонду державного майна України та , строки надання відповідей запитувачам вищезазначеної інформації суттєво збільшуються..

Враховуючи вищевикладене та з метою оптимізації строків отримання інформації з Єдиного реєстру об’єктів державної власності щодо нерухомого майна, звертаємось до запитувачів вказаної інформації з проханням при формуванні запитів враховувати вимоги Порядку та умов користування Єдиним реєстром обєктів державної власності, затвердженого наказом ФДМУ від 23 березня 2005 року № 622 (у редакції наказу ФДМУ від 06 серпня 2013 року № 1535).

Також, у разі перейменування об`єктів топономіки населених пунктів області, назви яких будло змінено, просимо запитувачів зазначати назву до та після перейменування.

З порядком отримання зазначеної інформації детальніше можна ознайомитись на сайті Фонду за посиланням http://www.spfu.gov.ua/ua/content/spf-stateproperty-iproviding.html або за телефоном 0552 22 44 44 (приймальня Регіонального відділення).

Корисні посилання