Про оздоровлення громадян піклується держава

08.06.2015 07:35:59
Про оздоровлення громадян піклується держава

 

Комісія з перевірки готовності до відкриття та функціонування закладів оздоровлення і відпочинку на території Скадовського району, яку очолює перший заступник голови районної державної адміністрації Ольга Василівна Миронець, у травні 2015 року розпочала свою роботу. Члени комісії за цей час надали значну методичну допомогу керівникам оздоровчих закладів для створення безпечного відпочинку туристів.

З метою налагодження ефективної та партнерської роботи процедура з паспортизації та відкриття закладів відпочинку і оздоровлення у курортно-рекреаційному сезоні 2015 року спрощено. До складу комісії входять представники Скадовського районного сектору головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Херсонській області, Скадовсього міжрайонного управління головного управління Держсаепідемслужби в Херсонській області, Управління праці та соціального захисту населення районної державної адміністрації, відділу культури і туризму районної державної адміністрації. Таке спрощення полегшує перевірку кожного закладу та забезпечує виконання вимог санітарного та епідемічного благополуччя, безпеки для життя і здоров’я відпочиваючих.

На теперішній час 43 заклади оздоровлення та відпочинку району отримали акти приймання оздоровчого закладу для опрацювання відповідно до чинного законодавства. З них введені в експлуатацію та розпочали свою роботу – 26. З кількості працюючих у районі на сьогоднішній день 20 закладів оздоровлення спеціалізуються на дитячому відпочинку.

Відкриттям та подальшою роботою оздоровчих закладів протягом літнього сезону 2015 року зацікавлені провідні засоби масової інформації. Коментуючи хід відкриття оздоровчого сезону першому національному каналу телебачення, перший заступник голови районної державної адміністрації Ольга Миронець зазначила: «Скадовською районною державною адміністрацією проводиться значна робота щодо організації та відпочинку категорійних дітей, так вже 38 із них відпочивають в оздоровчих закладах району на безоплатній основі. В оздоровчому сезоні 2015 року близько 240 дітей різних категорій матимуть змогу оздоровитись за рахунок коштів районного бюджету у сумі 90 тис.грн. та міського – у сумі 68 тис.грн».

Робота комісії спрямована на збереження, охорону та розвиток курортної місцевості та інфраструктури регіону, підвищення конкурентоспроможності курортно-рекреаційного комплексу району, сприяє збільшенню кількості відпочиваючих та покращенню рівня їх обслуговування.

Корисні посилання