Про підтримку галузі тваринництва

13.06.2018 11:41:27
Про підтримку галузі тваринництва

Днями фізичні особи вже отримують кошти за вирощування молодняка великої рогатої худоби, які подали документи до органів місцевого самоврядування до 01 травня 2018 року.

На сьогодні спеціальна бюджетна дотація на вирощування молодняка великої рогатої худоби нарахована 126 фізичним особам Херсонської області на загальну суму 379,0 тис. гривень. За цією програмою ми очікуємо пікових запитів у вересні-жовтні.

Нагадаємо, що пунктом 9 Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для підтримки галузі тваринництва, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 07 лютого 2018 року № 107, із змінами, передбачено отримання фізичними особами – власниками великої рогатої худоби дотації за молодняк, який народився в господарстві.

Для отримання дотації власник великої рогатої худоби, у господарстві якого народилося теля, повинен звернутися за місцезнаходженням господарства до відповідної сільської, селищної, міської ради або ради об’єднаної територіальної громади та подати копії таких документів:

паспортів великої рогатої худоби, виданих у встановленому порядку, а у разі утримання 10 і більше голів молодняка — виданий в установленому порядку витяг з Єдиного державного реєстру тварин;

паспорта громадянина України;

довідки або договору про відкриття рахунка в банку;

документа, що засвідчує реєстрацію у Державному реєстрі фізичних осіб — платників податків (крім фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомили про це відповідному органу доходів і зборів і мають відмітку в паспорті).

Зазначені документи необхідно подати до 1 вересня і до 1 грудня поточного року.

За додатковою інформацією звертайтеся до Департаменту агропромислового розвитку Херсонської обласної державної адміністрації:

адреса: м. Херсон, проспект Ушакова, 47, кім.208,

телефон: (0552) 42 27 67  

електронна пошта: e-mail: zoo_kh@ukr.net.

 

Корисні посилання