Про права та обов’язки маленьким громадянам

06.09.2019 13:22:00
Про права та обов’язки маленьким громадянам

Згідно ч. ІІ ст. 42 Конвенції про права дитини «Держави – учасниці зобов'язані, використовуючи належні та дійові засоби, широко інформувати про принципи і положення Конвенції як дорослих, так і дітей». І аби реалізувати це завдання, необхідно інформувати дітей з правами, відображеними у Конвенції ООН про права дитини починаючи змалку. Крім того, малечу потрібно навчати розуміти та відстоювати можливості, які їм гарантує держава.

06 вересня 2019 року фахівцем із соціальної роботи Нововоронцовського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді (далі – Центр) спільно зі спеціалістами відділу «Нововоронцовське бюро правової допомоги» Бериславського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги та Нововоронцовського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану головного територіального управління юстиції у Херсонській області  проведено відео лекторій для учнів 2 класу Нововоронцовської ЗОШ №1 «Права та обов’язки маленьких громадян».

Особливу увагу було приділено і виконанню обов’язків, яких повинен дотримуватись кожен свідомий громадянин.

Діти зацікавлено сприймали надану їм інформацію, ставили питання та намагалися відповісти на деякі з них самі.

Наприкінці заходу працівник Центру наголосив учням, що реалізуючи свої права, треба намагатися поважати права інших, вміти поставити себе на їхнє місце. Спробувавши зробити це —  ми побачимо, як зміниться на краще світ і люди, які нас оточують. Адже такі самі права має кожна людина.

Корисні посилання