Про прийом громадян за місцем їх проживання

20.01.2017 16:12:51
Про прийом громадян за місцем їх проживання

З метою сприяння громадянам у вирішенні питань за місцем їх проживання та реалізації в районі завдань щодо належної роботи із верненнями громадян заступником голови  районної державної адміністрації Надією Пурик 20 січня 2017 року проведено прийом громадян за місцем їх проживання в Нововознесенській  сільській раді.

Під час прийому громадяни порушували  питання щодо надання субсидії на придбання твердого палива та скрапленого газу, оформлення правовстановлюючих документів на будівлю та земельну ділянку, підвозу дітей до навчальних закладів. У ході прийому  заявникам надано   роз′яснення.

Також з нагоди відзначення Дня Соборності України заступник голови районної державної адміністрації ознайомила працівників Нововознесенської сільської ради з інформацією «День Соборності-символ національного єднання українського народу».

Після прийому  громадян надія Пурик заступник голови районної державної адміністрації спільно з сільським головою Валентиною Черненко провели  огляд об′єктів соціальної сфери: комунального закладу «Нововознесенський НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів-дитячий садок» Високопільської районної ради Херсонської області та Новознесенівського ФАПу.

Корисні посилання