Про проведення робочої наради з питань приготування вологих кормосумішів на установках «ТЕКМАШ»

04.05.2018 11:27:37
Про проведення робочої наради з питань приготування вологих кормосумішів на установках «ТЕКМАШ»

Сьогодні, 04 травня 2018 року відбулася робоча нарада  під головуванням директора Департаменту агропромислового розвитку обласної державної адміністрації – Олександра Паливоди,  з питань налагодження в області системи рентабельної годівлі сільськогосподарських тварин,  адаптованої до реальних умов будь-якого господарства, з використанням новітніх технологій приготування кормосумішів для різних статевовікових груп та видів.

          У нараді брали участь представники Держпродспоживслужби, науковці Херсонського державного аграрного університету, Інституту тваринництва степових районів ім. М.Ф.Іванова «Асканія-Нова» - Національного наукового селекційно-генетичного центру з вівчарства, представники НВП «Інститут «ТЕКМАШ», фахівці сільськогосподарських підприємств та обслуговуючих кооперативів області.

         У ході наради обговорювалися питання способів і методів покращення годівлі сільськогосподарських тварин на місцях та економічності ведення господарювання. За підсумками наради, з метою збільшення продуктивності тварин та виробництва продукції тваринництва в області, вирішено, науковцям, спільно з виробниками тваринницької продукції, розробити економічно-обґрунтовані раціони годівлі для великої рогатої худоби та свиней.

         Удосконалення існуючих та розробка нових технологій виробництва продукції, дасть можливість підвищити ефективність та культуру ведення галузі тваринництва в області.

 

Корисні посилання